رژیم فرآیند نورد گرم و دمای گرمایش برای فولاد سیلیکونی گرا-

Oct 20, 2025

پیام بگذارید

فولاد سیلیکونی گرا-

 

For CGO steel (Conventional Grain-Oriented Steel) with MnS as the inhibitor and Hi-B steel (High Magnetic Flux Density Grain-Oriented Steel) with MnS + AlN as inhibitors, continuous casting slabs must undergo high-temperature heating. This heating process aims to dissolve the coarse MnS particles (>1 میکرومتر) در دال‌ها-این ذرات عمدتاً در ناحیه مرکز دانه‌های هم محور در امتداد جهت ضخامت دال توزیع می‌شوند. در طول نورد گرم، ذرات ریز و پراکنده MnS (کمتر یا مساوی 50 نانومتر، معادل 10-1000 آنگستروم) رسوب می‌کنند. بنابراین، کیفیت گرمایش مستقیماً بر خواص مغناطیسی مواد در فرآیندهای بعدی تأثیر می گذارد.

Hot Rolling Process Regime And Heating Temperature For Grain-Oriented Silicon Steel

 

دمای گرمایش دال

 

دمای گرمایش مورد نیاز برای دال های فولادی است1360-1380 درجه. در شرایط تعادل، دمای انحلال MnS 1320 درجه است.

از آنجایی که فولاد Hi-B دارای مقادیر بیشتری از منگنز و C نسبت به فولاد Q است، دمای مورد نیاز برای گرمایش دال آن بیشتر است، از1380-1400 درجه.

 

دمای دال باید در تمام قسمت ها یکنواخت باشد. این امر از نوسانات خواص مغناطیسی و بروز "لکه های سیاه" ناشی از دمای ناهموار بین قسمت های بالایی و پایینی دال جلوگیری می کند.

 

 

نورد خشن

 

ذرات ریز MnS در طول فرآیند نورد نهایی رسوب می کنند. بنابراین، کنترل سه پارامتر کلیدی پس از نورد خشن و قبل از ورود به کارخانه نورد نهایی ضروری است: دما، زمان نگهداری و ضخامت دال نازک.

 

MnS تقریباً در 1200 درجه شروع به بارش می کند و سرعت بارندگی در 1100-1150 درجه سریعترین است (محدوده دمایی که در آن مقدار -فاز بیشترین مقدار است). بارش اساساً زیر 950 درجه متوقف می شود.

 

برای اطمینان از اینکه دال نازک دمای کافی را حفظ می کند، نورد خشن اتخاذ می شودنورد با سرعت بالا-با نسبت کاهش زیاد. دما با استفاده از استاندارد "RT4min" در فرآیند نورد گرم کنترل می شود، که عمدتاً اطمینان می دهد که دما قبل از ورود به نورد نهایی الزامات زیر را برآورده می کند:

 

بزرگتر یا مساوی 1180 درجه برای فولاد Q.

بزرگتر یا مساوی 1190 درجه برای فولاد NQ08؛

بزرگتر یا مساوی 1200 درجه برای فولاد Hi-B.

 

 

پایان نورد

 

نکته کلیدی این است که دمای شروع و پایان نورد را کنترل کنید:

 

برای فولاد Q: دمای شروع نورد است20±1160 درجهو دمای نورد نهایی در بالا کنترل می شود960 درجه.

برای فولاد Hi-B: دمای شروع نورد بالاتر است1190 درجهو دمای نورد نهایی بالاتر است960 درجه(معمولا بالای 980 درجه کنترل می شود).

اهداف اصلی نورد نهایی عبارتند از:

 

تعداد زیادی نابجایی در طول چرخش ایجاد کنید-این نابجایی‌ها به عنوان مکان‌های هسته‌زایی برای بارش MnS عمل می‌کنند و باعث تشکیل ذرات MnS ریزتر و یکنواخت‌تر می‌شوند.

 

دستیابی به تبلور مجدد دینامیکی در طول نورد برای شکستن کامل دانه های ستونی در دال ریخته گری و اطمینان از تبلور مجدد کافی.

 

 

سیم پیچی

 

پس از پایان نورد، نوار فولادی بلافاصله تا حدودی خنک می شود550 درجهبا اسپری آب قبل از سیم پیچی. این فرآیند دو هدف را دنبال می کند:

کاربیدها (سوزنی-مانند Fe₃C) را به طور پراکنده در دانه ها پخش کنید و به عنوان بازدارنده های اضافی عمل کنند.

از بارندگی AlN از طریق خنک‌سازی سریع پس از{0}غلط جلوگیری کنید.

 
 

مشخصات فولاد برق

مواد اولیه: فولاد سیلیکونی CRGO ممتاز ما به طور انحصاری از تولیدکنندگان مشهور Baosteel و WISCO تهیه می‌شود و کیفیت بالاتر-را برای لایه‌های هسته ترانسفورماتور شما تضمین می‌کند.

درجه ای که ما عرضه می کنیم: B30P120، B30P105، B30R100، 27QG120، 27QG100، 23Q110، 23QG100، 23QG095، 23RK090، 23RK085، 23QG120، 23Q20G00RK8 23RK080، 23RK075، B23R070، 20QG085، 20RK080، 20RK075، B20R070، B20R065، M0H، M1H، M2، M3، M4، M5.
23HP75d، 23HP80d، 23HP85d، 23HP90d، 23HP95d، 23HP100، 23HP100d، 27HP100، 27HP110، 27CG110، 27CG110، 270G33C، 270G33، 27HP90d.

تایپ کنید درجه عرض حداکثر هسته Loss@P1.7T/50 هرتز فاکتور لمینیت (%) حداقل Induction@B800
نوع رایج 23Q110 35-1200 میلی متر 1.10 وات بر کیلوگرم 97.2 1.82T
23Q120 1.20 وات بر کیلوگرم 97.2 1.82T
27Q120 1.20 وات بر کیلوگرم 97.5 1.82T
30G120 1.20 وات بر کیلوگرم 98 1.82T
القایی بالا
تایپ کنید
B20P085 35-1200 میلی متر 0.85 وات بر کیلوگرم 97 1.86T
B23P085 0.85 وات بر کیلوگرم 97.2 1.88T
B23P090 0.90 وات بر کیلوگرم 97.2 1.88T
B23P095 0.95 وات بر کیلوگرم 97.2 1.88T
B23P100 1.00 وات بر کیلوگرم 97.2 1.88T
B27P095 0.95 وات بر کیلوگرم 97.5 1.89T
27QG100 1.00 وات بر کیلوگرم 97.5 1.89T
B30P105 1.05 وات بر کیلوگرم 98 1.89T
القایی بالا اصلاح شده دامنه
نوع (لیزر)
B20R070 35-1200 میلی متر 0.70 وات بر کیلوگرم 97 1.86T
B23R085 0.85 وات بر کیلوگرم 97.2 1.88T
B27RK085 0.85 وات بر کیلوگرم 97.5 1.89T

ما به‌دقت قیمت‌ها را بر اساس نقشه‌های جامع شما محاسبه و به‌روزرسانی می‌کنیم، و از دقت و کارایی{0}}هزینه در هر تراکنش اطمینان می‌دهیم.
پس از دریافت تأییدیه شما، ما به طور یکپارچه به تولید انتقال می‌دهیم، و به شدت به نقشه‌های دقیق و دقیقی که ارائه می‌کنید برای اطمینان از اجرای بی‌عیب و نقص، پایبند هستیم.

 

 

 

محصولات ویژه GNEE

Gnee هسته های آهنی درجه یک را در اختیار جهان قرار می دهد. هسته های ما را می توان در طیف گسترده ای از مواد، اشکال، کاربردها، تکنیک های ساخت و غیره انتخاب کرد تا خواسته های متنوع مشتریان را برآورده کند. اکنون طیف گسترده محصولات ما را کاوش کنید~

فرآیند تولید

 

Raw Material Sourcing

1. تامین مواد خام

Slitting

2. بریدن

Punching

3. مشت زدن

Laminating

4. لمینیت

Core Forming

5. تشکیل هسته

testing

6. تست کردن

GNEE EC

Gnee Electric که در سال 2008 تأسیس شد و در Anyang در چین واقع شده است، یک شرکت-فناوری پیشرفته است که در تحقیق و تولید محصولات هسته آهن تخصص دارد.
این شرکت در حال حاضر بیش از 20000 متر مربع را اشغال می کند و بیش از 200 نفر از جمله بیش از 80 متخصص در آن مشغول به کار هستند. پس از بیش از 18 سال توسعه، ما پایگاه تولید مواد مغناطیسی خود را ساخته‌ایم و به طور مستقل انواع مختلف هسته‌های آهنی را توسعه، تولید و به فروش می‌رسانیم. انواع متداول شامل هسته‌های فولادی سیلیکونی، هسته‌های موتور، هسته‌های ترانسفورماتور، هسته‌های آهنی حلقوی، هسته‌های{7}}شکل ویژه، هسته‌های سفارشی و غیره هستند. هسته‌های ما به طور گسترده در بخش‌های مختلف از جمله ترانسفورماتورها، موتورها، سلف‌های متقابل، تثبیت‌کننده‌های ولتاژ، ماشین‌های جوشکاری، تقویت‌کننده‌های مغناطیسی و ابزار دقیق استفاده می‌شوند و راه‌حل‌های هسته متنوعی را برای مشتریان جهانی ارائه می‌دهند.

GNEE EC

30+

انواع محصولات

18k+

مشتریان خوشحال

 

 

 

چرا GNEE EC را انتخاب کنید؟

 

GNEE EC در سال 2008 تاسیس شد، که یک شرکت ملی{1}}تکنولوژی پیشرفته و برند معروف در چین است که به یک تولید کننده و تامین کننده حرفه ای- هسته های آهنی با کیفیت بالا تبدیل شده است.

 

18+

بیش از 18 سال موفقیت در صنعت هسته آهن.
شرکت‌های ملی-تکنولوژی پیشرفته و شرکت‌های برند معروف در چین؛

 
 

200+

بیش از 200 کارمند؛
تیم تحقیق و توسعه بیش از 80 مهندس با تجربه و تیم تولید بیش از 100 کارمند ماهر دارد.

 
 

35+

گردش مالی سالانه تا 35 میلیون دلار در سال؛
دارای مجموعه های زیادی از ماشین های سیم پیچ، آنیلینگ و مونتاژ بسیار اتوماتیک است.

 
 

1,000+

بیش از 1000 مشتری در بازارهای داخلی و خارج از کشور؛
محصولات اصلی به بیش از 70 کشور جهان صادر می شود.

 

بررسی اجمالی کارخانه هسته آهن Gnee

Gnee Iron Core Factory
Gnee Iron Core Factory
Gnee Iron Core Factory
Gnee Iron Core Factory
Gnee Iron Core Factory
Gnee Iron Core Factory

با مدیر فروش ما آشنا شوید

 

"هسته هسته آهنی، قدرت رهبری" - تصمیم بزرگ ما را ببینید-سازندگان عمیقاً درگیر صنعت مواد مغناطیسی.

CEO

ادیسون ژانگ

مدیر عامل

General Manager

کلی ژانگ

مدیر کل

Sales Manager

الکس کائو

مدیر فروش

 

 

صنایع ارائه شده

 
Automobile Industry

صنعت خودرو

New Energy

انرژی نو

Motor Applications
کاربردهای موتور
Transformer Applications

برنامه های کاربردی ترانسفورماتور

modular-1

ماموریت ما

برای ایجاد مارک تجاری{0}در کلاس جهانی Iron core تلاش کنید

ما با 18 سال تجربه در صنعت، بر تحقیق، توسعه، و ساخت{1} هسته‌های آهنی با کیفیت بالا برای بازارهای برق، کنترل صنعتی، انرژی‌های نو و خودرو تمرکز می‌کنیم.

ارسال درخواست